Prekių katalogas

Kelio įtvarai

  • Kaina 66 
    110  Sutaupykite 44 
    Kaina 40 
    59  Sutaupykite 19 
    Kaina 85 
    135  Sutaupykite 50 
    Kaina 35 
    55  Sutaupykite 20 
    Kaina 39 
    65  Sutaupykite 26 
    Kaina 85 
    135  Sutaupykite 50 
    MEDI M.4s® comfort kelio įtvaras

    Šį kelio įtvarą galima įsigyti tik pagal užsakymą.


    Norėdami įsigyti šį įtvarą ar gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis šiuo el.paštu info@e-orto.lt

    Kaina 560 
    MEDI M.4 X-lock kelio įtvaras

    Šį kelio įtvarą galima įsigyti tik pagal užsakymą.


    Norėdami įsigyti šį įtvarą ar gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis šiuo el.paštu info@e-orto.lt

    Kaina 590 
  • Sportiniai, elastiniai kelio įtvarai ir kelio girnelės internetu

    Ortopediniai įtvarai individualiai kelio sąnario terapijai - kelis yra sudėtinga sistema ir vienas iš labiausiai įtemptų kūno sąnarių. Sausgyslės, raiščiai ir raumenys suteikia stabilumo. Kelių skausmas ir sužalojimai reikalauja griežtų apribojimų. Kelio sąnario įtvarai skatina sėkmingą terapiją ir greitą reabilitaciją.

    Ortopedijos Centras asortimente turime įvairių kelio įtvarų modelių. Įtvarų pritaikymo būdai yra įvairūs: pavyzdžiui, po kryžminio raiščio plyšimo, menisko traumos ar gonartrozės operacijos, galima naudoti kieto karkaso įtvarą. Kita vertus, minkštas įtvaras gali būti geresnis pasirinkimas, kai reikia stabilizuoti vidinį ar išorinį kelio raištį.

    Kas svarbiausia renkantis kelio įtvarą?

    Sąnario būklė

    Kelio sąnario pažeidimo pobūdis yra bene svarbiausias veiksnys renkantis įtvarą.

    Jeigu kelio sąnarys patyrė rimtus sužalojimus, pavyzdžiui, po kryžminių raiščių operacijos ar menisko traumos, reikia pasirinkti kieto karkaso įtvarus, kurie užtikrina didesnę sąnario stabilizaciją ir apsaugą, kad būtų pažeistas sąnarys galėtų sėkmingai gyti.

    Tokie įtvarai taip pat padeda sumažinti skausmą judant.

    Įtvaro medžiaga

    Renkantis įtvarą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas ir medžiagoms, iš kurių jis pagamintas.

    Idealiai įtvaras turėtų būti pagamintas iš lengvų, kvėpuojančių medžiagų, kurios neleidžia odai prakaituoti ir jos nedirgina. Minkšti kelio įtvarai dažniausiai yra pagaminti iš neopreno ar kitų panašių medžiagų, kurios yra patogesnės ilgalaikiam dėvėjimui.

    Reguliuojamumas

    Labai svarbu, kad įtvaras būtų lengvai pritaikomas prie individualių kelio matmenų.

    Reguliuojami diržai ar vužsegimai leidžia koreguoti įtvaro dydį ir prigludimą prie kelio, užtikrinant optimalų spaudimą ir palaikymą. Tinkamai pritaikytas įtvaras gali žymiai pagerinti gydomąjį efektą ir užkirsti kelią papildomiems sužalojimams.

    Paskirtis

    Įtvarai skiriasi ir savo paskirtimi.

    Kai kuriems žmonėms, sergantiems gonartroze ar artritu, reikalingi įtvarai, kurie specialiai skirti mažinti skausmą ir uždegimą.Tuo tarpu aktyviai sportuojantiems ar fizine veikla užsiimantiems žmonėms rekomenduojami įtvarai, kurie teikia didesnę mobilumo laisvę ir palaikymą, mažinant traumų riziką.

    Specialisto rekomendacija

    Visada rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar fizioterapeutu prieš perkant kelio įtvarą.

    Specialistas įvertins sužalojimo laipsnį ir parekomenduos optimaliausią įtvaro tipą. Taip pat jie gali parinkti individualų gydymo planą, kuriame įtvaro naudojimas būtų derinamas su kitomis terapinėmis procedūromis.

    Kelio įtvaro nešiojimo patarimai

    Patarimas Aprašymas
    Teisingas dydis Įsitikinkite, kad įtvaras yra tinkamo dydžio jūsų keliui. Per didelis ar per mažas įtvaras gali sukelti diskomfortą ir netinkamai palaikyti sąnarį.
    Nešiojimo trukmė Nešiokite įtvarą tik tiek kiek rekomenduoja gydytojas, kad išvengtumėte per didelio sąnario spaudimo ar cirkuliacijos sutrikimų toje zonoje.
    Priežiūra ir valymas Reguliariai plaukite įtvarą, laikydamiesi gamintojo priežiūros nurodymų. Švarus įtvaras padės išvengti odos dirginimo ar infekcijos toje vietoje.
    Reagavimas į skausmą Jei dėvint įtvarą jaučiate skausmą, patinimą ar bet kokį diskomfortą, nedelsiant nusiiimkite įtvarą ir pasitarkite su gydytoju dėl tolesnio gydymo plano.